.::o firmie::. .::aktualności::. .::oferta::.
.::skup miodu::. .::nasz sklep::. .::dojazd::. .::zapytanie::.

AKTUALNOŚCI
2004-07-19

 
Signilight Plus
e-odchudzanie.com.pl/signilight-plus-opinie.html
Uczucie ciężkich i zmęczonych nóg – problem  rozwiązany!
Grey Activ Ultra
e-odchudzanie.com.pl/grey-active-ultra-opinie.html
Skuteczne kapsułki na siwe włosy prosto ze Szwajcarii. Nikt nie zgadnie ile masz lat!

W ramach "AKCJI LATO 2004" sponsorowanej przez Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku, organizuje dnia 29 lipca br. o godzinie 10:00 w Kujawsko-Dobrzyńskim Parku Etnograficznym w Kłóbce spotkanie kulturalno-rekreacyjne dla dzieci.
Uczestnicy spotkania pn. "CUDZE CHWALICIE, SWEGO NIE ZNACIE" będą mieli okazje wziąć udział w pokazie pozyskiwania miodu pszczelego prezentowanym przez Państwo Jadwigę i Bogumiła Pawłowskich z firmy APICOM z Lubienia Kujawskiego.
Będzie również pokaz ubijania masła w kierzankach, wyrabiania i formowania bochnów chleba, wyrabiania sera w wykonaniu Pań z Koła Gospodyń Wiejskich z Lubomina.
Niewątpliwą atrakcją bedzie degustacja oraz możliwość uczestniczenia w pozyskiwaniu miodu pszczelego, ubijaniu masła, formowaniu bochnów chleba oraz wyrabiania sera.
Zapraszamy dzieci.
Więcej inormacji: e-odchudzanie.com.pl/blonnik-witalny-opinie.html

2003-10-29 Z przyjemnością informujemy o uruchomienu naszej nowej strony internetowej. Mamy nadzieję, że nowy wygląd naszych stron www spodoba się internautom a zawarte tam informacje będą użyteczne. Zapraszamy do przesyłania do nas swoich opinii o naszym nowym serwisie www.apicom.pl
napisz do nas
.::o firmie::.  .::aktualności::.  .::oferta::.  .::skup miodu::. 
.::nasz sklep::.  .::dojazd::.  .::zapytanie::.